Çalışma Ortamları

Ofisler çalışan insanlar tarafından sıkça kullanılan yerlerdir. Ofis ortamı çalışanların rahatı performanslarının verimliliği ve çalışma ortamlarının estetiği anlamda önemli bir faktördür.
Bu sebeple dekorasyon, kullanılan eşyalar ve ses yalıtımı ofis ortamında en iyi şekilde hazırlanmalıdır. Çalışma esnasında çalışan personellerin işlerine adapte olup verim alabilmeleri iş ortamında bulunan sese bağlıdır.
Dış ortamdan gelen gürültü çalışanların dikkatlerinin dağılmasına ve adaptasyon sorunları yaşamalarına sebep olur. Bu etmenler doğrultusunda ofislere ses yalıtımı yapılmalıdır. Belirli çalışma alanlarının dışında personellerin. kendi çalışma odaları içinde ses izolasyonu yaptırmaları ev ortamları çalışma verimini de arttırmaktadır.
Bu tür uygulamalar akustik anlamda ses yalıtımı olarak nitelendirilir.
Ofis ses yalıtımı toplantı ve çalışma esnasında meydana gelen ses trafiğinin önüne geçerek. genel manada iletişim trafiğinin kontrol altına alınarak verimli çalışma ortamı sunar. Ofis ses yalıtımı müşterimizin isteği bağlamında profesyonel ekibimiz. tarafından yapılan başarılı bir çalışma ile müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Hem ortamdaki ses yoğunluğunu azaltırken hem de güzel ve şık bir görüntü sağlanmış olur. Bu tür işlerde malzemelerin kalitesi ve işlevi kadar ekibin çalışma şeklide oldukça önemli bir etmendir. Biz ise bu kriterlere oldukça çok önem vererek kaliteli bir çalışma yapabilmek için uğraşmaktayız. Aldığımız geri dönüşlerde gördüğümüz üzere de son derece başarılı çalışmalar yaptığımız ortadadır.
Ofisinizde, telefon yoğun departmanlarda ve tabii ki dikkat ve konsantrasyon gerektiren iş departmanlarında ses yalıtımı çok önemlidir. Ayrıca ofis içinde odalarınız arasında dıştan ses yalıtımı yaptırmalısınız. Sesin odalar arasında karıştırılması, farklı bölümlerden gelen ses kirliliğinin iş yerinizi etkileyebileceği anlamına gelir. Profesyonel ekiplerin yalıtım sürecinde birinci sınıf yalıtım malzemeleri kullanması gerekir. Ofis içinde odalar arası ayırma sistemi ve ısı yalıtım işlemi kullanılsa da dış gürültüyü azaltmak için tavan, zemin ve dış duvarlarda ısı yalıtım uygulamaları yapılmalıdır. Tabii ki, tüm bu prosedürler, profesyonel ekip gerekli ölçümleri yaptıktan sonra sıralı sistematik araştırmalarla tamamlanmalıdır. Ölçüm sonucunda hangi malzemelerin kullanılacağı ve nasıl kullanılacağı belirlenmelidir.