Home Cinema

 Ev sinema sistemi ses yalıtımı, evinizde rahatça kimseyi rahatsız etmeden ve kimse tarafından rahatsız edilmeden sinema keyfi yaşamak ister misiniz ?

 Bu İçeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz…

Ses yalıtımı yaptırmanız kullanacağınız özel odalarınızda kimseyi rahatsız etmeden ortamın akustiği ve ses performansı yükselmiş olacaktır. Yankı, gürültü ve eko gibi problemleri engelleyen ses yalıtımı uygulamaları.

Home Cinema Akustik Yalıtım Malzemeleri

Duvarlarınıza hem ses yalıtımı hemde şık görünüm kazandıran ürünlerimiz mevcuttur. Ses yalıtımı yaptırırken Malzeme kalitesine dikkat etmenizde fayda vardır. Düşük kalitedeki malzemeler iyi performans sağlamaz ve kısa sürede deforme olurlar.

Evde Sinema Salonu Nasıl Yapılır ?

Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatını da yakından etkilemektedir. Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız.

Tabii ki evde ailenizle birlikte film izlerken, sadece izlediğiniz filmin sesine uyum sağlamak istersiniz. Ancak, ses yalıtımı zayıf olan alanlarda bunu yapmak zordur. Filme odaklandığında, dış sesler dikkatin dağılmasına neden olabilir. Bu nedenle ev sinemalarında ses yalıtımı yapmak en iyisidir. Ev sineması ses yalıtım malzemeleri üretiminde akustik paneller kullanılmaktadır. Bu paneller görünüm ve istenilen ses kalitesinin elde edilmesi açısından oldukça etkilidir. Şık dekorasyon, tasarım mükemmelliği ve ses kalitesi için arzu edilen malzemeler kullanılarak istenilen fonksiyon elde edilebilir.