Kurumsal Sayfası Yeni 1

Sound Akustik sektöründeki faaliyetlerine, sektörde uzun yıllar çalışan, bilgi ve birikimlerini yarının mimarilerine yansıtmayı hedefleyen, profesyonel bir kadro ile başlamıştır. Sound Akustik kuruculuğunda, faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren ortaya koyduğu projeler ve toplum hayatına kazandırdığı katma değerle sektörde hızla büyüyen yarının mimarilerine uygun yapı ve çözümleri ile Akustik sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Sound Akustik; İstanbul’da ses yalıtımı ve ses akustiği alanlarındaki deneyimi ve teknik ustalığı ile müşterilerinin taleplerini doğru algılamaya büyük önem verir. Hızlı, çok yönlü, yaratıcı ve disiplinli düşünce ile alternatif çözümler sunarak sizlere minimum zamanda maksimum verimlilik sağlar. Firmamızın ana prensipleri; doğru hizmet sunmak, verimlilik, hızlı üretim ve yaratım ile müşterilerinin beklentilerine cevap verebilmektir.

Temel ilkemiz hedefe kaliteli ve süratli bir şekilde ulaşarak mutlak müşteri memnuniyeti yaratmak ve sınırsız hizmet anlayışını kalıcı bir işbirliği ile sürdürmektir. Sound Akustik, bu amacı gerçekleştirmek düşüncesi ile yola çıkarak, Türkiye’de Ses yalıtımı ve Akustik Düzenleme konularında alanlarında deneyimli, profesyonel eğitim ve teknik alt yapısı ile seçkin müşterilerine farklı ve kaliteli hizmet verme yönünde çalışmalarını sürdürmektedir.

Detaylı bilgi almak için 0536 768 14 89 telefon numarasından veya info@soundakustik.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Vizyon & Misyonumuz

Amacımız müziği durdurmak değil gürültüyü gidermek. Liderlik, dürüstlük ve kusursuzluk çerçevesinde ulusal ve uluslar arası müşterilerine koşulsuz memnuniyet sağlama noktasıyla dinamik ve güven veren çalışanlarla sektörde öncülük ederek müşteri tercihi olmaktadır.

Müşteri beklentileri karşısında olumlu sonuçlar almayı hedefleyerek güven ve kalite odaklı bakış açısı hizmet vermektedir. Saygı, Birlik, Sürekli Gelişim çerçevesinde hizmet vermektedir.

Öncelik olarak uygulama ve malzeme verilecek mekan keşfi yapılarak uygun çalışmanın yapılması planlanır. Bu keşif doğrultusunda bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktadır.

NUH ZORLU