Sinema Salonu

Sinema salonlarına yapılan ses yalıtım sistemleri sinema salonları içerisinde bulunan. Gürültüyü ve ses kalabalığını hem içerideki insanların film seyirlerine bir aksaklık yaşatamadan. Hem de sinema salonlarında bulunan diğer salonların o anda yürütülen filmi sabote etmeme adına yapılmaktadır.
Yaptığımız çalışmalarda sinema salonlarında var olan sorunları tespit etme. Adına uzman kadromuz ile sinema salonlarınızda detaylı akustik. Ses yalıtım çalışması için ön görülen çalışma düzeni ve sistemi yapılmaktadır.
Yapılan çalışmalarımızda yaşanılan sorunları veya ön gördüğünüz sorunları belirtmeniz. Yapılan ses yalıtım işleminin daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır aksi taktirde yapılan çalışmanın. Üzerine daha fazla masraf ve sorunla karşılaşabilir ve yaptırdığınız ses yalıtım işleminin bir faydası olmayacağını göreceksiniz.
Sinema ses yalıtım işlemi farklı salonların film esnasında birbirleri ve izleyiciler. Arasındaki gürültüyü azaltmak daha iyi bir seyir sunmak adına yaptırmış olduğunuz uzun vadede estetiksel ve görünüş açısından. Tasarım ürünü olan ses yalıtım işlemlerimiz iyi bir zevk ürünü ve işçiliğinin de kalitesinin de hakkını vermektedir. Sinema salonlarına yapılan akustik ses yalıtım işlem sinema salonunda bulunan. Sesin seyir esnasında dışarıya çıkmasını engellemek. Salon içerisinde yankının giderilmesi ve dışarıdaki sesin de salon içerisine girmemesini sağlamaktadır. Sinema salonunda bulunan ses ve gürültünün yapısı ve kaynağına göre yapılacak. Olan ses yalıtım işlemi için keşif yapılması gerekli olduğundan yapılacak işlemler için kesin bir bilgi verememekteyiz.”
English EN Русский RU Türkçe TR