Soğutma Odası Ses Yalıtımı

Soğutma Odası Ses İzolasyonu
Günlük hayatta uzun süreli ve yoğun gürültüye maruz kalmak, insan hayatı üzerinde sandığımızdan büyük bir etkiye sahip. Özellikle her gün yüksek şiddetli ve süregelen ses dalgalarına maruz kalmanın; kaygı, stres bozukluğu tedirginlik. Sinirlilik, odaklanamama, hormonal dalgalanmalar ve çabuk öfkelenme gibi pek çok olumsuz sonucu mevcut. Bu faktörler, gürültülü ortamda çalışan personel için gürültüyü uzaktan işitenlere göre on kat daha zararlı hale gelebiliyor. Soğutma odaları gibi çalışma prensibi bir enerji çeşidi olan ısının transferi ile şiddetli titreşimler yaratmak. Olan gürültülü makinelere tam da bu sebeple mekanik ses yalıtımı uygulanması gerekir. Mekanik ses yalıtımı sayesinde mekanik akustiği yalıtım malzemesi tarafından absorbe edilerek. Dış ortamla ilişiği kesilecek, böylece çalışan personelin, çevredeki işletmelerin. Ya da sosyal alanların gürültüden olumsuz etkilenmesinin önüne geçilebilecektir.
Pek çok farklı özellikte mekan ve makine için ses yalıtım hizmeti veren firmamız. Soğutma odası ses izolasyonu servisini de büyük bir titizlikle projelendirmekte ve yürütmektedir. Sound Akustik’in uzman çalışma ekibi öncelikle mekanda. Bir ön inceleme yaparak soğutma odanızdaki maksimum titreşim düzeyini belirler. Ardından yapılan fizibilite çalışmalarından elde edilen sonuca uygun olarak gerekli yalıtım malzemesi seçilir.
Ustalarımız profesyonel ekipmanları ile birlikte mekana uyumlu, antibakteriyel. Yanmaz özellikli yalıtım malzemesi ile izolasyon işlemini gerçekleştirir. Böylece siz değerli müşterilerimize yalnızca aldığınız hizmetin memnuniyetini yaşamak. Ve yüksek performanslı iş gücü ile projelerinizi enerjik bir şekilde sürdürmek kalır.
English EN Русский RU Türkçe TR