Ses Yalıtımı Mekanik Akustiği Tekne Marin Ses Yalıtımı – Tekne Ses İzolasyonu

Tekne Marin Ses Yalıtımı – Tekne Ses İzolasyonu

Tekne turları, özellikle yaz mevsiminin, tatil beldesi ve metropolleri ziyaret eden. Yerli-yabancı turistler için vazgeçilmez bir parçasıdır.
Aynı zamanda bir şehri gezmenin en keyifli ve maceralı yollarından biridir. Yalnızca bir veya iki sezon düzenlenen tekne turları, farklı konseptleri ile aile. Arkadaş gruplarının ve çiftlerin doğum günlerinde eğlencelerde, evlilik tekliflerinde. Dalış gezilerinde ve partilerde unutulmayacak özel anlar yaşamasını mümkün kılar. Teknenizde çeşitli özel günler, deniz turu ya da dalış gibi aktiviteler için bulunan konuklarınız. Keyifli vakit geçirirken onları rahatsız eden şiddetli bir gürültünün eğlenceye eşlik etmesini istemezsiniz değil mi? Peki bu gürültünün kaynağı tekneniz ise?
Tekne ve gemi motorları, mürettebat için yıllar içerisinde alışılmış. Bir ses kaynağı olsa da ziyaretçiler bu şiddetli gürültüden yüksek oranda rahatsızlık duyabilir. Bu durumda zaten kısa olan tekne sezonunu misafirleriniz için unutulmaz. Tekrar tercih edilebilir kılmak için atılacak en iyi adım marin tekne ses izolasyonu yaptırmaktır. Böylece tekne motorunun mekanik akustiği yalıtım malzemeleri arasında kalırken yukarıda eğlence tüm hızıyla devam edebilir.
Yalnızca tur tekneleri için değil balıkçı teknelerinde mürettebatın bir meslek hastalığı olarak. İşitme kayıpları yaşamasının önlenmesi için de mekanik ses yalıtımı mutlaka tercih edilmesi gereken hizmetler arasındadır. Firmamız Sound Akustik Ses Yalıtımı’nın profesyonel izolasyon uzmanları, bir ön araştırmanın ardından teknenize en uygun. Yalıtım malzemeleri ile marin tekne ses izolasyonu hizmetini büyük bir özenle gerçekleştirecektir. Detaylı bilgi için iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.