Toplantı Salonu Ses Yalıtımı – Toplantı Salonu Akustik

Toplantı Salonu Ses Yalıtımı – Toplantı Salonu Akustik

Toplantı Salonu Ses Yalıtımı, Şirketlerin önem seviyesi yüksek toplantılarını, alacağı kararları hassas gizlilik. Çerçevesinde yapabilmeleri için özel ses yalıtımlı toplantı odaları hazırlıyoruz. Eğer mekanda ciddi bir ses yalıtımı yani, içeriden dışarıya, dışarıdan. İçeriye giden yüksek sesler mevcut ise bu duruma göre ses yalıtımı uygulaması yapılması gerekmektedir. Sesin şiddetine göre malzeme kullanımı size maliyet olarak geri dönecektir. 

Özel güvenlikli toplantı odalarında alınan karar veya yapılan anlaşmaların o şirketin geleceği adına ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak maksimum kalitede ses yalıtım malzemeleri ve profesyonel uygulama ile toplantı salonunuzu ses akustik çalışmaları ile dış dünyadan izole ediyoruz.
Teknik ekibimizle görüştükten sonra mekanın fotoğrafları veya canlı keşif ile bir çözüme ulaşılır. Size teklif ve malzemeler sunulacaktır. Onayladığınız takdirde en kısa süre içinde ses yalıtımı uygulaması başlayacaktır.

 Bu İçeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz…

Toplantı Salonu Ses Yalıtımı İçin Hangi Malzemeler Kullanılır?

Öncelikle kesmek istediğiniz ses oranı ve sesin şiddetine göre malzeme seçimi önemlidir. Eğer güçlü bir ses kesilmek isteniyorsa bariyerli ürünler tercih edilmelidir. Bu malzemelerin kalınlık ve yoğunlukları ses yalıtım performansını ve ses kesme katsayısını direkt olarak etkilemektedir. Yanmazlık özelliği olan ve sadece ses emici akustik düzenlemelerde (eko, yankı, ses karmaşası) kullanılan ürünlerde mevcuttur.
Bu ürünleri duvar ve tavanlara uygulayabileceğiniz gibi zeminlerde kullanabileceğiniz ses izolasyonu sağlayan darbe emici seslerin yalıtımda kullanılan kauçuk levha, kauçuk tabanlı akustik halılarda mevcuttur. Ses karışıklığı, yankı gibi sorunları engellemek. İçin akustik kumaş kaplı panelleri de kullanabilirsiniz. Kumaş kaplı panellerin renk ve model seçenekleri mevcut olup mekanınıza hoş bir görünüm sağlayacaktır. 

Toplantı Salonu Akustik Hizmeti İle Konsantrasyonunuzu Artırın

Firmanın toplantıya büyük önem vermesi ve hassas gizlilik çerçevesinde kararlar alabilmesi için ses geçirmez özel bir toplantı odası hazırlıyoruz. Özel güvenlik konferans salonlarında yapılan kararların veya anlaşmaların firmanın geleceği için öneminin farkına vararak, konferans salonunuzu en kaliteli yalıtım malzemeleri ve profesyonel uygulamalarla dış dünyadan izole ediyoruz.
Mekanda ciddi ses yalıtımı varsa yani içeriden dışarıya çok gürültü varsa bu duruma göre ses yalıtım önlemleri alınmalıdır. Ses yoğunluğuna göre kullanılan malzemeler size ücret olarak iade edilecektir. Teknik ekibimizle görüştükten sonra lokasyonun fotoğraflarını veya gerçek zamanlı keşif için çözümleri bulabilirsiniz. Teklifler ve malzemeler size sunulacaktır. Onaylarsanız, ses yalıtımı uygulaması mümkün olan en kısa sürede başlayacaktır.
0216 592 00 75
Bize Ulaşın!
90536 768 14 89