İstanbul Ses Yalıtımı – Ses Yalıtım Firması

İstanbul ses yalıtım firması Sound Akustik ile bulunduğunuz ortamlardaki ses kirliliğini en aza indirmeye hatta kaybetmeye hazır mısınız? İhtiyacınıza göre yalıtım uygulamaları ile sesleri %99’a kadar önleyebilen malzeme ve işçiliğimiz ile tüm ortamlarda gürültünün önüne geçiyoruz. En uygun fiyatlara yüksek kalite ses yalıtım malzemelerimiz ile ses izolasyonunun farkını yaşayın.

İstanbul ses yalıtımı uygulamalarında duvar ses yalıtımı, mekan ses yalıtımı, klima ünitesi ses yalıtımı, toplantı odası ses yalıtımı, konferans ses yalıtımı, dış üniteler için ses yalıtımı, araç ses yalıtımı gibi birbirinden farklı uygulamalar gerçekleştirmekteyiz. Sadece malzeme satışı değil tüm uygulamaları tarafımızca gerçekleştirerek en kaliteli ses yalıtım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalıtımı, daha çok apartmanlarda yaşayan kişilerin yan komşusundan gelen gürültü kirliliği için uygulanmaktadır. Aynı zamanda ofislerde, sinemalarda da duvar için ses yalıtımı uygulamaları gerçekleştirilebilir. Bu sayede yan duvarlardan gelen sesler önlenmiş ya da en aza indirgenmiş olur.

İstanbul Zemin Ses Yalıtımı

Duvarların aksine alt kata giden seslerin önlenmesi için yapılan uygulama çalışmalarıdır. Zemin ses yalıtımları genel olarak şap altına ya da zeminin direk üzerine uygulanarak alt kata giden sesin önlenmesi amaçlanır. Bu sayede alt kata inen yürüme, çamaşır makinesi, normal makine, ağır makine sesleri en aza indirgenmiş olur. Zemin için parke, laminant gibi kapmalarınız var ise uygulamalar sonrasında düşük oranda da olsa ısı yalıtımı da sağlayan mantarlı kauçuk levha ve beraberinde bariyer, süngerpan kullanılabilir. Halı kullanmak istiyorsanız bu malzemelerin üzerine parke yerine pvc tabanlı akustik renkli halıda tercih edebilirsiniz.

İstanbul Araç İçi Ses Yalıtım

Araçlarınıza dışarıdan ve motordan gelen sesleri önlemek için yapılacak en iyi yöntem araç içi ses yalıtımıdır. Araç içi ses yalıtımı ile motor sesini, içeriye giren yol sesini, dışarıdan gelen gürültüyü ve dışarıya çıkan gürültüyü en aza indirebilir hatta önleyebilirsiniz. Uygulaması basit ve uygun malzeme fiyatı için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.