Klima Dış Ünite Ses Yalıtımı

Günümüzde kullanımı her geçen gün yaygınlaşan klimalar, özellikle sürekli çalıştıkları dönemlerde ciddi bir gürültü kaynağıdır. Gürültüye kaynağında müdahale edilmesi gereken durumlara klima dış ünite ses yalıtımı ile rahatsız edici durumlar minimum seviyeye indirilebilir.

İhtiyaca Uygun Çözümler

İhtiyaca uygun olarak kaliteli malzemeler ve işçilikle tamamlanacak klima dış ünite ses yalıtımı hizmetiyle müşteri memnuniyeti sağlanabilir. Konusunda deneyimli teknik donanıma sahip personeller eşliğinde tamamlanacak çalışmalar, gürültünün günlük hayata olan olumsuz etkilerini ortadan kaldırmaya yöneliktir. Klima dış ünitelerine ek olarak;

  • Jeneratör ses yalıtımı
  • Fabrika ses yalıtımı ve
  • Soğutma üniteleri ses yalıtımı da istenmeyen seslerin yaşam ve iş alanına olan müdahalesini yok eder.

Günlük hayata konfor katan klimalar, dış üniteler ve santraller ses yalıtım işlemiyle daha verimli bir şekilde 24 saat çalıştırılabilir.

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Ses Yalıtım Hizmetleri

Son derece işlevsel özelliğe sahip olan klima dış ünite ses yalıtımı uzun ömürlüdür ve kalıcı sonuçlar verir. Gürültünün kaynağından azaltılması müşteri ve kullanıcı beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılar. Mekanik tesisat ve havalandırma sistemlerine uygulanan yalıtım işlemiyle, daha yüksek verim daha az enerji harcanarak sağlanabilir.

Bugün, lüks olmaktan çıkarak standart bir ihtiyaç olan klimalar, yeni nesil teknolojilerden alınan destekle gün boyu rahatsızlık vermeden çalıştırılabilir. Gürültüye karşı sunulan akustik yalıtım sayesinde iklimlendirme sistemlerinden her yerde faydalanılabilir.

Cihaza Özel Tasarım ve Verimlilik

Cihaza uygun olarak tasarlanan klima dış ünite ses yalıtımı konuttan iş merkezine, otelden okula kadar farklı ihtiyaçları kalıcı olarak karşılar. Tasarım ve uygulama kalitesiyle dikkat çeken işlemler sayesinde soğutma sistemlerindeki ses yalıtımı en uygun maliyetlerle tamamlanır.

  • Gürültü azaltma sistemi sayesinde ortamda bulunan kişiler ses kirliliğine maruz kalmaz.

Cihazla temas etmeyen yalıtım uygulamaları sayesinde bakım ve onarım faaliyetleri herhangi bir aksama yaşamadan sürdürülebilir. Açık alanda konumlanan cihazlarda klima dış ünite ses yalıtımı işlemleri yüksek performanslı ses izolasyon malzemeleri kullanılarak tamamlanır. Gürültü kirliliğinin önlenmesi ve yönetmeliklerle belirlenen ses dengesinin korunması için verilen hizmetler, tüm iklimlendirme ve soğutma grupları için uygundur.

Klima, yolda veya fabrikada yürürken karşılaştığımız uğultu cihazıdır. Klimanın boyutu ne kadar büyükse, ses yoğunluğu orantılı olarak o kadar yüksek olur. Yani klimadaki çalışma gürültüsü pek çok kişiyi rahatsız ediyor Günümüzde klimanın ses yalıtımı kesinlikle tamamlanması gereken bir durumdur. Havalandırma ve ses yalıtımında kullanılan ses yalıtım malzemesi ses yalıtım süngeridir. Klimaların ses izolasyonunda ses emici süngerler kullanıldığında gereksiz uğultuyu en aza indirecektir. Klima motorları için daha akustik ses yalıtımı sağlamak istendiğinde ses emici bariyer süngerler tercih edilmektedir. Bariyer sünger, iki ses yalıtım süngeri arasına daha kalın bir tabaka lamine edilerek yapılır ve ses yalıtım etkisi diğer ses yalıtım süngerlerinin iki katıdır.

0216 592 00 75
Bize Ulaşın!
90536 768 14 89