Tekne Marin Ses Yalıtımı

Tekne Ses Yalıtımı (Marin Motor Ses Yalıtımı)

Tekne Ses Yalıtımı ; Tekne turları, özellikle yaz mevsiminin, tatil beldesi ve metropolleri ziyaret eden yerli-yabancı turistler için vazgeçilmez bir parçasıdır. Aynı zamanda bir şehri gezmenin en keyifli ve maceralı yollarından biridir. Ancak, bazı tekne ve gemi motorları, mürettebat için yıllar içerisinde alışılmış bir ses kaynağı olsa da yolcular bu şiddetli gürültüden yüksek oranda rahatsızlık duyabilir. Bu durumda zaten kısa olan tekne sezonunu misafirleriniz için unutulmaz, tekrar tercih edilebilir kılmak için atılacak en iyi adım tekne ses yalıtımı  yaptırmaktır. Böylece tekne motorunun mekanik akustiği yalıtım malzemeleri arasında kalırken yukarıda eğlence tüm hızıyla devam edebilir.

Alüminyum Kaplı Sünger
Rulo Kauçuk Sünger
Pvc Ses Bariyeri

Tekne Ses Yalıtımı İle Sessiz Bir Tekne Yolculuğunun Tadını Çıkarın

Yalnızca bir veya iki sezon düzenlenen tekne turları, farklı konseptleri ile aile, arkadaş gruplarının ve çiftlerin doğum günlerinde eğlencelerde, evlilik tekliflerinde, dalış gezilerinde ve partilerde unutulmayacak özel anlar yaşamasını mümkün kılar.

Sadece tur tekneleri için değil balıkçı teknelerinde mürettebatın bir meslek hastalığı olarak işitme kayıpları yaşamasının önlenmesi için de tekne ses yalıtımı mutlaka tercih edilmesi gereken hizmetler arasındadır. 

Teknenizde çeşitli özel günler, deniz turu ya da dalış gibi aktiviteler için bulunan konuklarınız keyifli vakit geçirirken onları rahatsız eden şiddetli bir gürültünün eğlenceye eşlik etmesini istemezsiniz değil mi? Peki bu gürültünün kaynağı tekneniz ise?
 
Tekne motor ses yalıtımı yapan firmamız Sound Akustik’in profesyonel tekne ses izolasyonu uzmanları, bir ön araştırmanın ardından teknenize en uygun. Yalıtım malzemeleri ile marin tekne ses izolasyonu hizmetini büyük bir özenle gerçekleştirecektir. Tekne ses yalıtımı konusunda detaylı bilgi için iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hasanpaşa Mh. Necip Fazıl Cd. No:28/A Sultanbeyli / İSTANBUL

+90 (536) 768 14 89

+90 (216) 419 85 50

+90 (216) 419 85 50

info@soundakustik.com

Hayallerinizdeki Sessizliğe Ulaşmak İster misiniz?