Jeneratör Ses Yalıtımı

Jeneratörler beklenmedik sürprizler karşısında çoğu zaman hayat kurtarıcı olabiliyor.
Ancak kabul edelim, günlük hayatın içerisinde bu cihazların yüksek şiddetli seslerine maruz kalmak. Çoğu zaman bizler için büyük bir rahatsızlık hissi ya da odaklanma problemi yaratmakta. Ve bu da yaşam kalitesini, iş performansını epey düşüren bir durum. Ne yazık ki henüz sessiz çalışan bir jeneratör pazarda yerini almadı. Ancak neyse ki jeneratörleri “sessiz” hale getiren Sound Akustik var.
Jeneratör odası ses izolasyonu, yüksek frekanslı ve şiddetli ses dalgaları yayan bu cihazların. Gürültülerini absorbe ederek dış ortama yayılımını engelleyen bir çözümdür. Böylece jeneratörler çalışırken yakın/uzak çevredeki huzuru, sağlığı etkilemez. Ve yakınlarında bulunan cihazların performansını düşürmez. Böylece günlük yaşam, herkes için kesintisiz olarak kaldığı yerden devam eder.
Uzun yıllardır mekanik ses yalıtımı üzerinde çalışan Sound Akustik ekibi olarak kendi alanımızda ehil olmakla. Müşterilerimizin sorunlarına doğrudan çözüm üretebilmekle iftihar ediyoruz. Jeneratör odası ses izolasyonu, firmamızın profesyonel olarak yürüttüğü, ardında memnun müşteriler bırakan süreçlerden biridir. Jeneratör odasının analizi ve fizibilite çalışması ile başlayan süreç, duvar panelleri. Akustik süngerler gibi uygun yalıtım malzemelerinin seçilmesi ve uygulama aşamaları ile devam eder. Son olarak izolasyonun odanın içerisindeki mekanik akustiği absorbe etme düzeyi ölçülerek başarılı bir çalışmaya imza atılmış olur. Siz de jeneratörünüzün yüksek gürültü ile çalışmasından bir hayli rahatsızlık duyuyorsanız, doğru adrestesiniz.
English EN Русский RU Türkçe TR