Fitness Salonu Ses Yalıtımı

 Spor yapmak gün içerisinde bireysel olarak edindiğimiz sıkıntı ve stresi, fazla kilolarımızı. Fit görünmemizi sağlayan zinde ve atletik bir yapıda olmamız için gündelik hayatımızda sürekli gittiğimiz önemli noktalardan biri.
Fitness salonlarında hem fazla kişilerin olması hem de kullanılan aletlerin. Sesleri sebebiyle fitness salonları gürültülü ortamlardır.
Bu ortamlarda bulunan fazla gürültünün dışarıda insanlara fitnes salonun. Bulunduğu konumdaki komşularına ve esnaflara rahatsızlıklar verebilmektedir. Bu ve bunun gibi sorunların çözümü için kullanılan ses yalıtım işlemi hem kendine özgü tasarımı ve mimarisi. Hem salonunuza ayrı bir hava katacaktır hem de yukarıda da belirttiğimiz sorunların çözülmesinde ön ayak olacaktır. Fitness salonlarında kullanılan malzemelerin çokluğu ve müşteri sayısına bağlı olarak. Ses yalıtım işlemi için kullanılan teknik ve malzeme işlemi farklılaşacaktır.
Fitnes salonları titreşim ve yüksek sesin olduğu ortamlar olduğu için titreşim ve darbe önleyici ses yalıtım. Sistemleri idman ve spor ırasında meydana gelen çarpma ve darbelerde hem koruma sağlayacaktır. Hem de ses yalıtımında etkili bir çözüm olacaktır. Zemin uygulamaları için birden fazla çözüm bulunmaktadır bu çözüm olanaklarından biri olan mantarlı kauçuk. Kauçuk levha ve benzeri sistemler kompleksinizde ihtiyaç duyduğunuz. Önlemleri almanıza yardımcı olacaktır çalışan alet sayısı artmaktaysa ve büyük bir spor kompleksi sahibi iseniz. ses izolasyonu için bariyerli sünger ve alternatif çözümler kullanılabilir. Bu çözümün yanı sıra duvar uygulamalarında kumaş kaplı paneller, baffle ve yüzer tavan uygulamaları yapılabilir. Bu tür uygulamalarda profesyonel ekiplerle çalışmak. Hem maddi anlamda kazanç hem de iş bazında sağlıklı ve özverili çalışma olanakları sunmaktadır.
English EN Русский RU Türkçe TR